صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت


رونمايي از مدل موي ايراني با الگوي اسلامي

مدل موي ايراني با الگوي اسلامي مورد تائيد وزارت ارشاد صبح امروز دوشنبه در دفتر ستاد جشنواره عفاف و حجاب رونمايي شد.

standard - انگلیس - لندن
مرا مهر سيه چشمان ز سر بيرون نخواهد شد حالا مدل موشون هر چي ميخواد باشه
سه‌شنبه 15 تير 1389

OnLine. - ايران - تهران
ديوانه ها...خاك بر سرا خيلي هم خوشهالن از اتمام پرژه شون .
سه‌شنبه 15 تير 1389

micka001 - ایران - تهران
واقعا من به عنوان یک فتو مدل که در موسسه مدلینگ مشغول به کارم برای اینها متاسفم با این سبک اختراعشون. موهای لخت و کلشوش من اگه بخواد بره زیر دست اینها که فاجعست.
سه‌شنبه 15 تير 1389

diaco321 - ایران - شیراز
چرا ریش ندارن ؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

شمبليله - انگليس - لندن
مودل شرت جواداينسايد - تاج خروس جواداينا - جواد اند ميلو - وووو  
سه‌شنبه 15 تير 1389

mssiniur - belarus - بلاروس - مینسک
دیوانه ها !! اینکه همش یک مدله !! خوب اگر این مدلها به یکی نیومد چی ؟!؟!؟. یا یکی موهاش فر بود ؟!؟!؟ نگفین کچل ها چیکار کنن =)=)؟!!؟. اون آقا کیه با اون پیراهن و کراوتش =)) ؟!!!!!!!!!
سه‌شنبه 15 تير 1389

Lida.afg - سوئد - كارلستاد
عجب مدل موهاي جديد و قشنكئ پدر.پدربزرگ من از اين مدل موهاهم نميزد
سه‌شنبه 15 تير 1389

romano - ایران - تهران
راستی این رو اسمشو عوض ژورنال باید بزارن زورنال. دو سه از مدل موهاشم پشت پرده مونده که فکر می‌کنم همون مدل موهای مورد علاقه جونهاست فردا منو گرفتن گفتن این کاکل خروس چیه روی کلت درست کردی می‌گم مال مدلهای پشت پرده زورناله 2010 FE. این 2تا حرف FE هم همون فرهنگ و ارشاد خودمونه مثل DG و ...
سه‌شنبه 15 تير 1389

hamed_asf - ايران - اصفهان
به نظرمن مدل مو بايد متناسب با فيزيک صورت فرد باشه و بهش بياد بعضي مدلها هست که واقعا ضايع است ادم ميبينه خندش ميگيره
سه‌شنبه 15 تير 1389

amir_london - انگلپيس - لندن
خيلي مسخره است-پس عكس حسن كچل رو هم بزاريد اونجا
سه‌شنبه 15 تير 1389

hamidjhr - نروژ - اسلو
خدا به داده ما برسه دولت ما به چه كاري مشغوله روز به روز داريم پيشر فت ميكنيم.
سه‌شنبه 15 تير 1389

odin - بلژيك - انتورپن
اقا این وزارت ارشاد واسه پشم و پیلی جاهای دیگه هم مدل ارائه نفرمودن؟ اخه ما خیلی وقته داروی نظافت استفاده نکردیم؟ اگر الگویی دارن لطفآ ارائه کنن فقط بالاغیرتآ رفسنجانی رو الگو نکنید چون اونجوری واسمون حرف درمیارن اخر عمری.
سه‌شنبه 15 تير 1389

بچه تهرون - ايران - تهران
اي كه خاك هر دو عالم .
سه‌شنبه 15 تير 1389

mardin8 - انگلستان - لندن
من جهنم رو خريدم وهيچ كسي رو هم توش راه نميدم . منو ميسوزونن و بقيه بلاها............ پس بريد و خوش باشيد,هر مدلي خواستين زندگي كنيد وخيالتون راحت باشه اينجا راهتون نميدم.
سه‌شنبه 15 تير 1389

tuti_lol - ايران - تهران
ال برووووووووووووووو اينها كه زيادي بلند هستيش شيبش ميمونه داخلش!
سه‌شنبه 15 تير 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
يه جوري نوشته رونمائي فكر كردم زير دريايي ساختند .
سه‌شنبه 15 تير 1389

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
یعنی‌ ما بزرگ تر‌ها که موهامون ریخته باید کلاه گیس بذاریم این ریختی بشیم، اگر نه میبرنمون زندان؟.
سه‌شنبه 15 تير 1389

darius mis - انگلستان - لندن
بروید تا گونی ارزان است خودتان را بگشید؟؟؟؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

مومن مسجد ندیده - ایران - تهران
فقط میشه گفت: دو نقطه دی به این وضعیت.:-))))).دیگه همه مشکلات به برکت دولت حل شده بود.فقط همین یه مورد مونده بود که اینم درست شد.
سه‌شنبه 15 تير 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
وای ..این یکی "اِندِ" آزادی ست.حالا باز نِق بزنیم و بگیم آزادی نداریم. از قدیم گفتند"کافر همه را به کیش خویش پندارد". عواقب جامعه مردسالاری دینی بهتر از این هم نمی شه. باور کنید یک مشت دیوانه و بی رگ و ریشه مملکت ما رو به چنگ گرفتند و روز به روز جامعه رو به سمت جنون می کشند. سکوت مردم آتش زیر خاکستره.این خشم آتشین هر آن منفجر می شه و تر و خشک هر دو با هم خواهد سوزاند.
سه‌شنبه 15 تير 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
عجب دلقك بازيهايي تو اون مملكت را افتاده.
سه‌شنبه 15 تير 1389

LiliRose - کانادا - تورنتو
بیچاره اونهایی که وسط سرشون طاس شده! مدل موی اونها مورد تایید نیست.
سه‌شنبه 15 تير 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
ميگن كه در دوران محمد وعلي .تيب مو بلند مد بوده كه.همه عكسا شون هم اصل مدل جان بونجوي.گانز اند رزز .بوده.حالا همه چيز اون موقع خوب بوده الا مدل مو.تازه تيب اگه تيب باشه كچل هم كنه تيبه.موضوع اينه كه شما چشم ديدن دختر بسر خوش قيافه و خوش تيب رو نداريد.ميسوزيد وقتي يه دختر محل سگ بهتون نميزاه و يه لبخند به بسره خوشتيبي ميزنه.يا بر عكس.شما يك كلام.عقده اي .هستيد.هر كار كنيد.ادم خوشتيب گوني مي بوشه و تو اتيش ميگيري.ا
سه‌شنبه 15 تير 1389

omid norway - نروژ - اسلو
تو سر مردم زدن تا چه اندازه!?گند همه چيز در اوردن!!??
سه‌شنبه 15 تير 1389

romano - ایران - تهران
ژورنال پوزیشنهای سکس هم بزارن خوبه ما الگوی سکسمون رو هم اسلامی کنیم. پوزیشن اسلامی حق مسلم ماست. (عذر خواهی). راستی یک سوال پیامبر چطوری موهاشون رو کوتاه می‌کردن که مطابق شرع باشه اونوقت که نه سلمانی بوده نه وسیله درست کوتاه کردن مو! تکلمه شرع چیزیست که بعدها کشف شد و فهمیدن زمان پیامبر به فکرش نرسیده چطوری می‌شه باهاش کاسبی کرد، چون از قرار معلوم برای ایشون فقط دین اهمیت داشته مثل پیامبر های پیشین که همه بنده‌های خدا فقیر از دنیا رفتن.
سه‌شنبه 15 تير 1389

sam2009 - آلمان - آمدن
انسانی که از نظر اسلام ضدبشر خلیفه الله است اما زندگی اش دست خودش نیست و باید توسط چند غلدر مورد تائید قرار گیرد از فردا باید شاهد مدلهای تخت خواب ايراني با الگوي اسلامي و صد البته مورد تائيد وزارت ارشاد خواهیم بود
سه‌شنبه 15 تير 1389

palachinka - بلغارستان - صوفيا
ها ها ها مدل موی همشون که یکی بود و فقط اشخاص با قیافه ها و سنین و قومییت های گوناگون بودن.
سه‌شنبه 15 تير 1389

angelx - انگلیس - لندن
همچین مدل‌های بدی هم نیستن . حالا خوبه که نگفتن فقط یک مدل، اونم مدل جوجه حزب‌الهی . یعنی‌ یا موها رو از عقب تا روی پیشونی شونه کنین. یا از انتهایی‌ترین سمت چپ یا راست به سمت مخالف . حالا تو عکس اول اون خانوم چه ذوقی هم کرده ..
سه‌شنبه 15 تير 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
در ادامه مدل شورت و کرست زنانه و مردانه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه خواهد شد. همچنین متدهای همخوابگی برگرفته شده از حلیه المتقین و توضیح المسائل آقایان، ارائه خواهد گردید تا از بستن نطفه های حرام پیشگیری شود.
سه‌شنبه 15 تير 1389

gol222 - سوئد - هلسينگبوري
از حیوانات پس تر بشما حرامزادها چه مردم چه مدل موئی داشته باشند.شما برید حوزه علمیتان رااز ....ها پاک کنید.شنیدم میگن ...که تمام حوزه ای ها باهم اینکاررا میکنن مثل رهبر خامنه ای که در 12 سالگی افتخار پیداکرد ....برید گم شید حرامزاده ها.دارید کاری میکنید که باپیروزی مردم که خیلی خیلی نزدیک است به نوه هاتان هم رحم نخواهد شد.
سه‌شنبه 15 تير 1389

wildpiony - هند - بمبیی
از همه ضایع تر قیافه ی اون زنیکه ست که داره پرده رو تو عکس 2 میکشه آهان فکر کنم رقیه سادات کمیل نژاده باوریان بلوستارزاده ست...هه هه
سه‌شنبه 15 تير 1389

odin - بلژيك - انتورپن
خانوم سرهنگ اب از لبو لوچه اش راه افتاده میخواد عکسا رو نشون بده! عفریته یه جوری هم داره با دستاش نشون میده انگار الان الویس پریسلی اومده براشون مدل مو شده و عکس گرفته! اااااکله! جالب اینه که حتا سلمونیهاشون از این مدلها استفاده نکردن و موهاشون مدل جدید و قشنگه و اصلآ ربطی بمدل مموت نیم بطری نداره. وای که چه دولت پست و بیشرفی داریم.رئیس دولت از دولتش بیشرفتر رهبرشون از همشون بیغیرت تر. اخه تحقیر هم حدی داره بابا اینا یه کاری میکنن هر جا گیرشون اوردیم جد و ابادشون رو بیاریم جلوی چشمشون.
سه‌شنبه 15 تير 1389

narenji - ایران - تهران
زمان ما اگه این مدل موهایی که وزرات ارشاد ارائه داده داشتیم وسط سرمون رو کمیته ای ها چهار راه باز میکردن گناهش اندازه زنای محسنه بود . حالا شده مدل اسلامی . این گوساله ها یه اختلاف فاز سی ساله با بشریت دارن
سه‌شنبه 15 تير 1389

kabootar - پاکستان - لاهور
چرا آرایشگرانش روپوش سفید ندارن؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
خیلی هم جالبن . فرهنگ ایرانی یعنی این .اون قرتی بازیهای غربی ارزونی خودشون.هرکی تو ایرانه بایداز این مدلهابزنه.هرکس مخالفه سرشوبزنه تودیوار.
سه‌شنبه 15 تير 1389

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
جالبه، یه نگاهی به موهای آرایشگره بندازین
سه‌شنبه 15 تير 1389

Parsiran - ایران - تهران
کراوات اون یارو یعنی چی اونوقت؟مثلاًخواستند بگن آدم حسابیا اینو طراحی کردند؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

afsaneh555 - ايران - تهران
مدل موي خانوما پس چي؟!!!
سه‌شنبه 15 تير 1389

Garfieldx - ایران - تهران
در گذشته های دور پادشاهی بیگانه بر سرزمین مادری مسلط شد. او بد خواه و در عین حال زیرک بود. و وزیری داشت از خودش بسی بد خواه تر و زیرک تر. به او امر کرد که راهی بیاب تا بر روح و جان این مردمان مسلط شوم بدون آنکه بفهمند و اعتراضی بکنند. وزیر تفکری کرد و طوماری بنبشت و به جارچیان داد تا در سراسر شهرها و دیهات ها بخوانند. قوانین جدید اعتقاد به دین قدیم و سواد آموزی را غیر قانونی اعلام کرد. و مالیاتها را به سه برابر افزایش داد. شب زفاف عروس از آن شاه بود و ارزش جان مردمان به اندازه چهارپایان کشور همسایه که موطن اصلی شاه بود اعلام شد. هر گونه اعتراض و مخالفت با این قوانین مجازات مرگ داشت و در نهایت طبق این قوانین گو...یدن هم ممنوع اعلام شد.
سه‌شنبه 15 تير 1389

Garfieldx - ایران - تهران
پادشاه گفت: ای وزیر این همه فشار آنان را به شورش وا خواهد . وزیر گفت: نگران نباشید اعلیحضرت. به بند گو...یدن دقت نفرمودید. همان سوپاپ اطمینانیست که انرژی اعتراضشان را خالی کنند. و چنین شد که وزیر گفت. مردم لب به اعتراض گشودند که این ظلمی آشکار است. این طبیعی است که پادشاه بخواهد مردم را به دین خودش در آورد و یا سواد خواندن آنان را بگیرد. همچنین افزایش مالیات همیشه مطلوب شاهان بوده و مالکیت در شب زفاف هم رسمی قدیمیست. و بی ارزش بودن جان ما در مقابل جان مردمان همسایه هم از وطن پرستی شاه است اما دیگر منع گو...یدن خیلی زور است.
سه‌شنبه 15 تير 1389

Garfieldx - ایران - تهران
و تازه مگر پادشاه می تواند در تمام مستراح های این سرزمین نگهبان بگمارد. آنان که باسواد تر بودند داد سخن دادند که تازه جانم خالی نمودن باد روده برای سلامت مفید است و هیچ قبحی در آن نیست. و اینان متحجرانی بیش نیستند که سرشان را در تنبان خلایق فرو می کنند. با کلی کیف به خاطر این تفسیر علمی و کلمه متحجر سر تکان می دادند و خودشان را روشنفکر می نامیدند. وگفتند تازه مگر خود شاه نمی گو...د. جک های بسیاری ساختند در مورد شاه که از فرط نگو...یدن ترکیده, یا برای کنترل بر روده اش چوب پنبه به ماتحتش فرو کرده, یا مثل سگ بو کشان دماغش را به سوراخ ک...ن مردم می چسباند واینها را برای هم اس ام اس کردند و کلی خندیدند.
سه‌شنبه 15 تير 1389

Garfieldx - ایران - تهران
نگهبانان حکومت در سراسر سرزمین پخش شدند تا اجرای قوانین را تضمین کنند. هر از چند گاهی بی خبر به مستراح ها یورش می بردند و افراد گو...و را دستگیر می کردند و به منکرات می بردند. اما مردم همچنان به گو...یدن در خفا ادامه می دادند و این صداهای بویناک روده شان را اعتراضی عظیم به حکومت می دانستند. مردم به صحراها می رفتند و می گو...یدند. در کوچه های شهر نگاهی به این ور و آنور می انداختند و پیفی می دادند. حتی مهمانی های زیر زمینی می گرفتند لوبیا می خوردند و گروپ گو.. راه می انداختند. بعد از مدتی دیگر کسی آن ماجرای منع سواد و دین اجباری و کاپیتولاسیون و عروس دزدی و مالیات را به خاطر نیاورد و همگان سعی کردند از این آخرین حق بدیهی خوشان دفاع کنند. و در همین احوال پادشاه و وزیرش در قصر قهقهه سر می دادند که چه زیرکانه مردمان را در بخارات اسیدی خودشان غرق کرده و همگان را گو...و کرده اند!. و این وضعیت فعلی ماست...
سه‌شنبه 15 تير 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
گفته بودم رئیس جمهورمون دلاکه الانم که قراره طرح موی سر رو اجرا کنه
سه‌شنبه 15 تير 1389

Iran.dokht - ايران - تهران
پس واسه خانما كو??????????????
سه‌شنبه 15 تير 1389

اینترنت ندیده - ایران - کرمان
بزودی مدل موهای زهار و زیر بغل ارشادی ............. به خدا اگه آخوندا خودشونو از مدلهای زیبا و متنوع محروم نمیکردن الان همه مدل مویی رایج بود فقط چون که اخوندا خودشون نمیتونن برا جوونا مردم هم نمیخوان . از حسادت
سه‌شنبه 15 تير 1389

رقيه سادات - ايران - تهران
اي داد بيداد . حالا لات و لوتهاي ميدون هفت حوض چجوري تيپ بزنند ؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
خیلی هم جالبن . فرهنگ ایرانی یعنی این .اون قرتی بازیهای غربی ارزونی خودشون.هرکی تو ایرانه بایداز این مدلهابزنه.هرکس مخالفه سرشوبزنه تو...
سه‌شنبه 15 تير 1389

abadan-usa - امريكا - سن ديگو
واي بابا پيشرفتو حال كن انيشتين برو جلو بوق بزن همه با هم دودوريدودو انتري.
سه‌شنبه 15 تير 1389

garadagh - سوئد - استكهلم
تف بر اون ذات پدر پدرسوخته تون.خون مردم رو توشیشه کردین. ..
سه‌شنبه 15 تير 1389

mahtaban - آلمان - فرانکفورت
اینا که همشون یکی بود. خیلی مایه گذاشته بودن...
سه‌شنبه 15 تير 1389

sargalesh - ايران - سمنان
الان به اين فكر افتادم: اخش, خوب شد كه اين " بلا " را روي سر " مردها " ميارنند, زيرا زمانيكه به خانمها " روسري " را مجبور كردن, همه مردهاي ايراني خودشون را به " كوري و كري " زدند, زيرا فكرشو نميكردند كه " يكروزي " نوبت خودشان خواهد شد, اين تازه اول كاره, چند روز ديگه حتي " طول و عرض " ريش و دم خط را تعين خواهند كرد !!
سه‌شنبه 15 تير 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
اي خاك هر دو عام بر سر خامنه اي و دار و دسته اش كه حتي مدل موي مردم رو هم اونها بايد انتخاب كنند !
سه‌شنبه 15 تير 1389

sahar2002 - مالزی - کوالالامپور
اینا که همش یه جوره!
سه‌شنبه 15 تير 1389

kishmish sabz - امريكا - لس انجلس
عكس اولي كه سه نفر دور ميز نشستن......اقاي اولي از سمت راست كه عينك داره........خداييش موهاي مناسبي داره ! .
سه‌شنبه 15 تير 1389

ali-uae - امارات - دبی
به نظر من باید طالبان رو سر اینا حکومت کنه که بگه الاغ باید شرت بپوشه.چه برسه به موی سر و تیپ و قیافه.
سه‌شنبه 15 تير 1389

pelle - سوئد - استکهلم
رقيه سادات - ايران - تهران. این جوانهای میدان هفت حوض , حسابی فکر تو رو بخودشون مشغول کردند ,چیه ? با دست پس میزنی , با پا پیش میکشی ,معلومه دلتو بدجوری رنجوندند.
سه‌شنبه 15 تير 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
odin - بلژيك - انتورپن. دوست عزيز اتفاقا فكر اونجاش را هم كردن شما را روجوع ميدم به كتاب حليتون متقي بخش در باب نوره كشيدن .
سه‌شنبه 15 تير 1389

standard - انگلیس - لندن
Garfieldx - ایران - تهران . لوبیا می خوردند و گروپ گو. راه می انداختند. ايني كه گفتي يعني چه?
سه‌شنبه 15 تير 1389

minalireza - ایران - اصفهان
پس چرا اجمدی نژاد موهاش اینجوری نیست؟پس ایرانی نیست؟. وضمنا برای عمامه به سرها چه فکری کرده اند؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

namard84 - آذربایجان - باکو
خاک تو سر خرتون دنیا داره روز به روز پیشرفت میکنه این احمقا فکرشون مونده که مردم چه مدلی سر اصلاح کنن . یکی نیست بگه وزارت ارشاد ( آره جون عمش ) برو از خیابون فاحشه های 12 ساله رو جمع کن
سه‌شنبه 15 تير 1389

porharfi - هلند - آرنم
کشور به قهــــــــــقرا سقـــــــــــــــــوط کرده! باید هم با پــــــــــــــرده برداری. از مـــــــــــــــوی سر آغاز کنه تا به مــــــــــــوی جای دیـــــــــــگه دست. یابـــــــــــــد!!!
سه‌شنبه 15 تير 1389

پارسا دادمهر - نیوزیلند - ولینگتون
اقای حضرت رقیه سادات از تهرون بابا با حال باشو نضرات خوب بده تا حال کنیم با ما کنار بیا
سه‌شنبه 15 تير 1389

kolang - ایران - تهران
چرا فکری به حال دختران جامعه نکردند مول موهاشون باید مو اندرون باشه؟. تازه موهای ارایشگره اسلامیه؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

maiden666xx - انگلستان - لندن
به كره شمالي خوش امديد !
سه‌شنبه 15 تير 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان ..حالا نمیشه هرکی مخالفه سرشو بزنه به جای دیگه نه دیوار؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

math4me - لوکزامبورگ - مقش
خاک تو سر همه تون کنه هر کی که تو ایرانه و پذیرای این گونه حاکمیت این آشغالها در مورد خصوصی ترین و شخصی ترین مسائل زندگیه و دم برنمی آره اره پس فردا هم در مورد زیرپوشتون و .. هم نظر خواهند داد صبرکنید خواهید دید .
سه‌شنبه 15 تير 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
خدا رو شکر که با این طرح عفاف همه مشکلات مملکت حل میشه!!! حالا این مدل مو باید برای آدمها باشه ولی مدل موی جانوران مزدور ولی وقیح چطوری میشه؟!!!
سه‌شنبه 15 تير 1389

steak - المان - برلین
مدله تحمیل شده به مردمه بدبخت ...........
سه‌شنبه 15 تير 1389

heramas - هند - حیدرآباد
رقیه سادات - مگه تو هفت حوضم میری ، خیلی داری کارای بدی می کنی ها ، میمیری از ذوق اگه از یکی از پسر ها شماره بگیری ، راستی اون خانمه ابروهاشو دقت کنید ، این چادری ها یه مدل ابروهایی بر می دارن که نگو به زور نال هم باید واسه اینا بذاریم
سه‌شنبه 15 تير 1389

sara_zurich - سوئیس - زوریخ
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان اصلا من موندم كي از تو نظر خواست مزدور تو برو دست.....مال.....كشيتو بكن جا نموني
سه‌شنبه 15 تير 1389

odin - بلژيك - انتورپن
رقيه سادات - ايران - تهران - ای کلک ! پس پاتوقت هفت حوضه!!! زودتر میگفتی عزیزم دسته گل میاوردیم. اما از قدیم گفتن: کبوتر با کبوتر ،باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز شما هم اگه معاشرتت با لات و لوتهاست بقیه مردم چه گناهی دارن که باتیش میل و رغبت شما که بسمت ارازل کشیده شده، باید بسوزن و بسازن؟
سه‌شنبه 15 تير 1389

nejaat2006 - انگلستان - ليدز
خاک بر سر این حکومت فاسد
سه‌شنبه 15 تير 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
رقيه سادات - ايران - تهران. منظورت چیه؟ من بچه هفت حوض هستم ...نکنه تو همون فاطی کماندوی گشت ارشاد هستی کنار میدون به دخترا گیر میده؟...خیلی وقته نیستی ؟؟!!!!...اگه خودتی یه کم آرایش کن بابا این چه وضعه قیافه اس ...
سه‌شنبه 15 تير 1389

shown - امریکا - دیترویت
این آرایشگره که موهای خودش تیتان تیتانیه!!!!!!!!!!!!!!...........
سه‌شنبه 15 تير 1389

khorshid 3 - انگلستان - بيرمنگهام
رقيه جان خواهش ميكنم يه نيم ساعت وقت بذار اين كامنتهايي را كه تا الان تو اين سايت گذاشتي بخوان .همشون.. شعره اگه خودت از كامنتهاي خودت حالت بهم نخورد بازم بيا اينجا زرزر كن .
سه‌شنبه 15 تير 1389

anenarbe - آلمان - فرانکفورت
. دوست عزیز از بلژیک انتورپن،برایت آرزوی شادی در تمام زندگی‌ را دارم.که همیشه بتوانی‌ . خنده بر لبان ما نقش کنی‌.با سپاس
سه‌شنبه 15 تير 1389

shahab46 - المان - هانوفر
يابو به تمام معنا.
سه‌شنبه 15 تير 1389

anenarbe - آلمان - فرانکفورت
زیتون بهبهان این فرهنگ ایرانی‌ نیست حتا می‌شه گفت اسلامی هم نیست بلکه فرهنگ دیکته شده از طرف دولت دیکتاتوری است.دقیقا مثل زمان استالین
سه‌شنبه 15 تير 1389

zoroye iran - اتريش - وين
براي شخصي ترين مسائل مردم تعيين تكليف روشن ميكنند كجاي دنيا اينطوريه هر كس هر طور دوست داره موهاشو ارايش ميكنه .هر چه بيشتر مردم رومحدود كنن مردم بيشتر ترقيب ميشن خلاف عملشون رو انجام ميدن
سه‌شنبه 15 تير 1389

Azadikhah - هلند - تكسل
به طالبان در افغانستان می خندیدیم، ایران ما از افغانستان و طالبان اوضاش بدتر شده است.چرا موهات این طوریه؟ چرا این طوری راه می ری؟ چرا این طوری حرف میزنی؟چرا این لباس رو پوشیدی؟، به کی زنگ میزنی؟، با کی حرف میزنی؟، چرا حرف میزنی؟ این چه رنگ لباسیه؟ چشمات چرا این رنگیه؟. چرا تند میری؟ چرا کند میری؟ چرا کسی رو سوار میکنی؟ چرا وای میستی؟. اصلا چرا نفس میکشی؟. چرا زنده ای؟...... یه قول معروفی هست میگه : "واقعا مشکل مردم ما الان شکل موی بچه های ماست خوب بچه ها دوست دارن موهاشونو هر جوری بزارن به منو تو چه ربطی داره دولت باید بیاد اقتصاد رو سامان بده فضای کشور...
سه‌شنبه 15 تير 1389

anenarbe - آلمان - فرانکفورت
فکر کنم رقیه سادات نگران تیپ دوست پسر هاش شده:-))اینو نوشتم چون فهمیدم نه خانمی(مونث نیستی‌)،نه سیّده، بلکه از عوامل رژیمی‌،اگه واقعا مزدور نیستی‌ میتونی بگی‌از کجا اینترنت رو تامین میکنی‌ که واسه هر خبری کامنت میذاری اون هم تو ایران که سرعت پایینه.تو که ۲۴ ساعت پشت رایانه هستی‌ و خود را "باور۸۸"،کمیل،رقیه و ...معرفی‌ میکنی‌ از رژیم چقدر مواجب میگیری؟شاید بگی‌ هیچی‌ اما ماعاشقان ایران برای آزادی تلاش می‌کنیم.و خودت میدونی‌ که این مبارزه ما ،رژیم رو مجبور به استخدام نامردانی(به گفته خودت) و مزدورانی مثل تو می‌کنه که حتا برای پول از فروش نوامیس خود نیز دریغ نمیکنند.
سه‌شنبه 15 تير 1389

زيتون بهبهان - ايران - بهبهان
رقيه خانوم/تو كه اينقدر تشنه جواب كامنتهايت هستي بيا ايميلتو بزار تاهمه راحت حرفاشونو برات بفرستن.خدايش خيلي باحال ميشه./كيا موافقن....
چهار‌شنبه 16 تير 1389

mirzasoltan - ایران - تهران
جالبه خود آرایشگراش مدل موی غیر اسلامی دارن
چهار‌شنبه 16 تير 1389

kian.milad - ایران - تهران
مسائل مهم مملکت رو ول کردن اومدند به موی مردم چسبیدند! مباحث اتمی کجا و چسبیدن به موی مردم کجا !. باید در کتاب تاریخ ثبت بشه: اولین کشوری که برای مردمش مدل مو طرح کرده !
چهار‌شنبه 16 تير 1389

ram_feri - امريكا - جكسونويل
احتمالا خانوما بايد سرشونو با ماشين دستي نمره صفر بتراشن تا هم مويي نباشه كه معلوم بشه و هم اسلام ناب محمدي به خطر نيفته.l0o0o0o0l
چهار‌شنبه 16 تير 1389

SIAVASHOMA - انگليس - منچستر
اينقدر حاله مردموبگيرين كه ديگه هر كي حرف مفت زن وادمفروش هم كه هست خود بخود شلاقتونو بخوره و از فقر و بدبختي بفهمه شماها چه جانيان و قاتلي هستيد. چون هر چي مي كشيم ازادمهاي نفهمي است كه خون ريخته جوونارو با سانديس و پرتقال ناديده ميگيرن. خداكنه بالاخره پاشو بخورن و گرفتار مشكلات ديگران بشن تا بفهمند از چه زالو هائي طرفداري ميكردند
چهار‌شنبه 16 تير 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان/بي بهو.تو بره ماست بخور با بونگون.بسيجي سر بليس راه .حيف از اون شهر كه تو از اونجايي.بهترين نمرات دانشگاهي از بهبهان است.البته نخاله هم زياد داره.حيف از ماستي كه تو خوردي.
چهار‌شنبه 16 تير 1389

pahlavi100 - آمريكا - كاليفورنيا
Garfieldx - ایران - تهران --- دستت درد نکنه، چقدر زیبا اوضاع امروز رو ترسیم کردی. آفرین.
چهار‌شنبه 16 تير 1389

kian.milad - ایران - تهران
مسائل مهم مملکت رو ول کردن اومدند به موی مردم چسبیدند! مباحث اتمی کجا و چسبیدن به موی مردم کجا !. باید در کتاب تاریخ ثبت بشه: اولین کشوری که برای مردمش مدل مو طرح کرده !
چهار‌شنبه 16 تير 1389

Parsavosh - ایران - تهران
ای ی ی ی ی !!! چقدر این نمایشهاشون بی مزه و لوسه !!! مدل جواد اسپرت آب شونه که دیگه رونمایی نداره. من نمیدونم این کماندو که 3 تا مقنعه سر کرده که اسلام به خطر نیفته این وسط چی میخواد
چهار‌شنبه 16 تير 1389

manly boy - استرالیا - سیدنی
کلی خندیدم ، مثل طالبان پیشرفته
چهار‌شنبه 16 تير 1389

ali.uk - انگليس - لندن
ها ها ها ها ها تركيدم از خنده باز هم از وزارت ارشاد خبر رساني كنيد منون
چهار‌شنبه 16 تير 1389

Black Chador - امريكا - ولدن
دمكراسي به مدل كره شمالي .
چهار‌شنبه 16 تير 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
payam armani-انگليس.منچستر/میدونی که هرکس ماست بهبهانه بخوره غیرتی میشه.بغیراز رتبه دانشگاهی توی جبهه ها هم خط شکن بودن.بچه کجایی
چهار‌شنبه 16 تير 1389

danial nabi - سوئد - سوئد
خيلي هم مناسب يك نوجوان .از عجق وجقها كه بهتره .اينهام كه همش اشكال ميگيرند بروند خود اصلاح كنند بعد موها.
پنج‌شنبه 17 تير 1389

democracy2 - آلمان - بوخوم
با عرض معذرت از همه . من فكر كنم از فردا مدل دستشويي رفتن هم رونمائي كنند چون بهرحال شما كه دستشويي ميريد قسمتي از بدنتون لخت ميشه كه گناهه. بايست همگي لاستيكي كنند و بعد بدون اينكه لخت شن لاستيكي هاشونو بندازن دور. حالا چجوري - احمدي اعلم
پنج‌شنبه 17 تير 1389

sara_zurich - سوئیس - زوریخ
democracy2 - آلمان - بوخوم مدلش معلومه با پاي راست بايد وارد شي وگرنه واويلا ميشه ها ها ها هاها
پنج‌شنبه 17 تير 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
زيتون بهبهان - ايران - بهبهان خودت به خودت(رقیه سادات)کامنت میدی؟؟!!
پنج‌شنبه 17 تير 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان \درود برخط شكنان .اون زمان بسيجي با مردم بود.امروز بسيجي بر مردم است.خوب چشماتو باز كن.ببين بسيجي اين است كه بر سينه مردمش تير فرو كند.يا بر سينه دشمن.دشمن ايران كيست.مردم دشمن هستند.صحبت غيرت نكن كه اصلا بهت نمياد.غيرت تو در ولي فقيه خلاصه ميشه.جلاد و ادم كشي كه وقيح است نه فقيه.من بچه ايرانم.شهر تو را هم دوست دارم مثل دورترين شهر سيستان.بيا با ملت.دولتها رفتني هستند.
پنج‌شنبه 17 تير 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
عضو موثر سپاه قدس، رییس حراست صداوسیما شد
"رومنیگه" جاسوس اسرائیل در لبنان.
آمریکا: مسوولیت دستیابی به توافق جامع هسته‌ای با ایران است
پدر دختر سه ساله قربانی تجاوز در کابل: اگر عدالت تامین نشود شش فرزندم را می‌کشم
آژانس: ایران به سوال‌ها درباره تحقیقات مشکوک اتمی پاسخ نداده است
ابراز تردید آمریکا و بریتانیا نسبت به دست‌یابی به توافق نهایی هسته‌ای.
بازداشت دو نفر در ارتباط با قتل ملکه زیبایی هندوراس و خواهرش
گیاهی که دو محصول تولید می‌کند - ریشه سیب زمینی و ساقه گوجه فرنگی
پس از هانیه توسلی، این بار حمله کاربران به بهاره رهنما
گفتگوی دانشجو خط امامی و کارمند سفارت آمریکا پس از 35 سال
هشدار فعالان کارگری به موج جدید قراردادهای سفید.
« گمانه‌زنی‌های وینی»؛ سه سناریوی احتمالی برای مذاکرات
واتس‌اپ حالا همه مکاتبات کاربرانش را رمزگذاری می‌کند.
صالحی: بازرسی ویژه از سایت‌های هسته‌ای را نمی پذیریم
روحانی: گاهی مواقع سکوت موجب نجات کشور می‌شود
حسین درخشان مورد عفو رهبر ایران قرار گرفت
جایزه بزرگ جشنواره سینمایی قاهره برای فیلم ایرانی ملبورن
راهنمای گام به گام پناهجویی (طنز) - فصل سوم - پیدا کردن قاچاقبر
بررسی روزنامه های صبح تهران؛ پنجشنبه ٢٩ آبان
پایان سرقت‌های بین‌المللی زن ۶۵ ساله در پایتخت
غلامحسین مظلومی به روایت تاریخ/چه شد که او را "سرطلایی"نامیدند؟
سرقت گارسون سر میز شام
رهبری‌فرد: دربی گلادیاتور می‌خواهد نه دلقک!/هاشمی‌نسب: مادر نیکبخت هنوز هم نفرینم می‌کند
ته دیگ زعفرانی مرغ
تاثیر مرگبار نوشابه‌های انرژی‌زا بر کودکان
رزماری، داروی جسم و روان
هدیه زیبایی به کودکان سرطانی - عکس
شرکت‌های دارویی پس از هپاتیت C به سراغ کبد چرب می‌روند
صدها بشکه آسیب‌دیده مواد رادیواکتیو در آلمان پیدا شد
وزارت بهداشت: سالی ۸۵ هزار نفر در ایران سرطان می‌گیرند
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
بازیکن نوجوان پینگ پونگ , جنبه باختن در بازی را نداشت
مرگ در یک قدمی؛ عابر خوش‌شانس چینی آسیبی ندید
سگ خانگی از بلعیده شدن توسط پیتون غول پیکر نجات یافت
"شوخی کردم " - بازی فوق العاده مهران غفوریان در نقش مادر زندانی
آزمایش اجتماعی: دختری که بدون شلوار در نیویورک راه می‌رود
وقتی عشق مرز سنی نمی‌شناسد.
خودنمایی جوان عربستانی در جاده , منجر به زخمی شدنش شد
از پخت نان سنگک در غربت تا خانه مستوفی الممالک.
نخستین دیوان محاسبات جهان ۳۰۰ ساله شد.
برنامه دیدنی Munchies در مورد غذاها و رستورانهای تهران
"شوخی کردم " - بازجو: تو کانادا خونه داری؟ مهران غفوریان: کانادا نه . 20 متری کوکاکولا یه سی متری داشتم
دو برادر بازیگوش که تمام صورتشان را رنگ آمیزی کرده اند به سئوالات پدر جواب میدهند
رکورد پارک اتوموبیل در کوچکترین فضا شکسته شد / پارک یک ضرب در 8 سانتی متری دو اتوموبیل
بدون مهارت , خودنمایی کردن این عواقب را هم دارد
دفاع جانانه از دروازه بعد از گرفتن پنالتی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اشک های نامزد مرتضی پاشایی - عکس (202+)
غلامحسین مظلومی بازیکن سابق استقلال درگذشت (199+)
معتبرترین پاسپورتهای جهان در سال 2014 (146+)
دو برادر بازیگوش که تمام صورتشان را رنگ آمیزی کرده اند به سئوالات پدر جواب میدهند (136+)
انتقام هکر 12 ساله مشهدی از معلمش (130+)
"شوخی کردم " - بازجو: تو کانادا خونه داری؟ مهران غفوریان: کانادا نه . 20 متری کوکاکولا یه سی متری داشتم (122+)
بر سر کلاس درس معلم فداکار لرستانی (114+)
پیروزی‌های کردهای کوبانی و ارتش عراق در نبرد با "دولت اسلامی". (113+)
برنامه دیدنی Munchies در مورد غذاها و رستورانهای تهران (105+)
عضو القاعده: دو شاهزاده سعودی پول 11 سپتامبر را دادند! (103+)
حمله به هانیه توسلی به خاطر مرتضی پاشایی (101+)
سعید مرتضوی به روایت سه قربانی (101+)
تالاب انزلی جسد شادی را به خانواده اش بازگرداند (96+)
رکورد پارک اتوموبیل در کوچکترین فضا شکسته شد / پارک یک ضرب در 8 سانتی متری دو اتوموبیل (91+)
هدیه زیبایی به کودکان سرطانی - عکس (90+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.